Jednoduchý a radostný život plný lásky

je podvedomým - u niekoho aj vedomým -prianím čistej duše.

Každý z nás má priania a predstavy, ale keď oberieme kvetnaté a romantické sny na skutočný živý základ, zostane nám láska, nádej a viera.

To tré, čo z nás robí duchovného človeka s vyšším poznaním a naplnením života.

Aj keď sa častokrát pachtíme za drobnosťami a hmotnými radosťami, bez láskou a spokojnosťou naplnenej duše sú to iba lacné korálky na povrchnú ozdobu života. Ale spokojnosť a láska nie je len záležitosť duše, ale aj tela.

Nespokojný a neláskavý človek je chorý aj fyzicky. Ale choroba sa nevyhýba ani tým láskavým.                 Vždy je to lekcia, potreba zastavenia a prehodnotenia svojich životných postojov.                                    Necítite sa zdravý alebo nemáte dosť energie?

Je na čase vrátiť sa k späť k prírode, k jej magickej filozofii rovnováhy a energií.

Bylinková záhrada Jelšinka pre vás pravidelne na jar a na jeseň pripravuje sadenice liečivých bylín.

Využívane s pokorou a dlhoročnými skúsenosťami

Mágiu a kúzla prírody,

pretože niekedy láska a zdravie nestačí....a človek si uvedomí volanie svojej duše, ktoré tak často nepočúvame v behu životom....

A tak prichádza plíživé rozčarovanie a neznámy smútok, niečo hľadáme, ale rozum tvrdí, že máme predsa všetko a mali by sme byť spokojní...

Pomaly a iste sa dostávame do pavučiny nedorozumení, nepochopenia a nespokojnosti.                          Všetci to poznáme, všetci sme niekedy v živote zažili takéto tiché chvíle.

Každý z nás reaguje inak - niekto sa vrhne do hluku a zábav, iný si nájde dôvod, prečo svet a ostatných obviniť z vlastnej nespokojnosti, niekto potichu trpí...

Lenže my všetci sme zrodení ku šťastiu a radosti a všetci máme na šťastie právo.

Preto vám tieto stránky ponúkajú  amulety,  čakrové žiariče,   ochranné a liečivé náramky ako aj 

poradenstvo a veštenie z Ridderových kariet.

Občas je jednoducho múdre a dôležité vyjsť zo spletenej pavučiny zvykov a samozrejmostí a pozrieť sa na problém i iného úhlu.    

 Vidieť, kam ma cesta povedie a aké možnosti ponúka.

Pre tých niekoľkých z vás, ktorí sa neboja zobrať svoj osud do vlastných rúk a urobiť niečo preto, aby mohli spokojne a šťastne žiť, je tu možnosť práce na sebe a  štúdia na Magickej škole Gawathor.