Sovička z jadeitu

Vypredané

Krásna sovička- symbol múdrosti zo zeleného jadeitu

 Jadeit je symbolom čistoty a vyrovnanosti. V orientálnych zemiach je vnímaný ako zosobnenie múdrosti získané počas rozjímania.    Jadeit je spojený so srdečnou čakrou  a zvyšuje lásku i kvalitu starostlivosti o rodinu.  Jedná sa o ochranný kameň, ktorý udržuje svojho nositeľa mimo nebezpečenstva a vnáša do jeho života harmóniu.   Jadeit priťahuje šťastie a priateľstvo.


4,50 €

Krásny prívesok z pravého jadeitu, cca 2 cm, retiazka 50cm.                                                                                                             Posielame v darčekovom zamatovom vrecúšku.

 Jadeit podľa odborníkov  stabilizuje osobnosť a uvádza dušu do súladu s telom. Prináša sebestačnosť a dokáže odhaliť negatívne myšlienky skryté v hĺbke duše . Ich rozpoznaním upokojuje myseľ.                                                                   
Do duševného života vstupuje jadeit tiež ako kameň snov.                                                                                                         Keď ho položíte na čelo, prináša sny ponúkajúce dôkladný pohľad do vnútra vecí. Napomáha uvoľneniu emócií, zvlášť podráždenia.
Duchovne dodáva jadeit odvahu prejaviť, kým v skutočnosti sme. Pomáha pri poznávaní seba samého ako duchovnej bytosti napĺňajúci ľudský údel a súčasne prebúdza dosiaľ skryté poznanie.


                         Amulety s rovnakým alebo podobným účinkom: