Labutia mandala

Symbol vnútornej krásy, harmónie a odhodlanosti . K múdrosti labute patrí prebudenie vlastnej sily, harmónie, pôvab a vnútorná krása,, sebavedomie, porozumenie symbolike snov, a pochopenie duchovného vývoja.

5,80 €

Labuť je jedným z najstarších a najmocnejších silových zvierat. 

Írski bardi, ktorí boli zároveň básnikmi aj hudobníkmi, nosili plášte zdobené labutiam perím.        Írska legenda rozpráva o Lírových deťoch, ktoré sa premenili na labute a spievali tak sladko, že ukonejšili a láskavo uspali každého, kto je počul.

Aj ďalšie keltské príbehy rozprávajú o premene ľudských bytostí na labute a poukazujú tak na hlboký význam ich symboliky.

Iste poznáte rozprávku o škaredom kačiatku, ktoré sa nepodobá ostatným a je považované za príliš odlišné a nepatričné. Nakoniec všetky prekvapí, keď z neho vyrastie labuť, najelegantnejšie z vtákov.

Tento príbeh zdôrazňuje, ako klamné môže byť povrchné zdanie a pripomína nám, že skutočná krása vychádza zvnútra.

Labuť nás učí, že vnútorná krása a pôvab je daností nás všetkých a ukazuje nám našu vlastnú hodnotu. Spolu s uvedomením si našej skutočnej krásy odhalíme tiež schopnosť prepájať doteraz nepoznané svety a sily.                           Labuť nám ukáže, ako sa pevne spoľahnúť na vlastnú krásu, a na to ,čo predstavuje na fyzickej i duchovnej rovine.    Ladnosť a pôvab nie sú len známkou vyrovnaného života, ale aj výsledkom zručnosti cítiť sa doma na mnohých úrovniach reality.

Labuť odhaľuje nielen tvoju vnútornú krásu, ukazuje ti tiež krásu ostatných.                                                                     

 Labuť ťa naučí plynúť s prúdom života. Ak budeš načúvať vlastnému vnútornému poznania a intuícii, umožníš labuti, aby skrze teba pôsobila.

Labutí hlas - labutia pieseň- nás učí mystériám piesne a poézie, ktoré sa dotýkajú nášho zmyslu pre krásu a približujú nám istotu konca našich životov. 

Hlboké pochopenie tejto absolútnej pravdy nás učí vážiť si každej chvíle, ktorá nám je dopriata.

Prívesok bol vyrobený v Tibete, v prevedení čierny lak, priemer 25mm, retiazka cca 70 cm, s možnosťou predĺženia.

Posielame v darčekovom zamatovom vrecúšku.


                                     Amulety s rovnakým alebo podobným účinkom :


                                        Objednávky na veštenie a konzultácie :