Amulet odvahy- srdiečko z čierneho obsidiánu

Vypredané

Chcete mať radosť zo života a obranu pred nepríjemnosťami?  Noste amulet  z obsidiánu.

Obsidián je silný ochranný kameň, nápomocný citlivým ľudom na odrážanie duchovných útokov .

 Pohlcuje negatívne energie z okolitého prostredia a vo chvíli, keď to potrebujeme , dokáže poskytnúť silu, oporu a ochranu.

Uzemňuje, prináša stabilitu duše a tým radosť do života.

4,50 €

Krásne srdiečko z arménskeho čierneho obsidiánu, prívesok cca 2 cm, možno objednať na lanku, striebornej alebo zlatej bižuternej retiazke.  Retiazka cca 50 cm.

Posielame v darčekovom zamatovom vrecúšku.

  Obsidián , sopečné sklo alebo indiánske slzy- je kameň mystiky, ktorý umožňuje pochopiť základ našich vlastných  problémov a je schopný tlmíť stratu energie, ktorá uniká , keď sa dlho a zbytočne zaoberáme niečím, čo pre nás vlastne nie je dôležité.

Tvrdí sa, že  jeho najväčším darom je možnosť pochopiť príčiny vnútornej  nerovnováhy.                                              Obsidián napomáha stráviť všetko, čo je ťažko prijateľné. Súčasne aj uľahčuje trávenie na fyzickej úrovni.                Dokáže zbaviť organizmus toxických látok, odstraňuje blokády, napätie vo fyzickom, ale aj v duchovnom svete.    Prisudzuje sa mu znižovanie bolesti pri artritíde, problémoch s kĺbami, kŕčoch a zraneniach.                                        Zaháňa ale  všetky bolesti a zastavuje krvácanie. Má vynikajúci vplyv na krvný obeh a zahrieva končatiny.

Obsidián sa používa od paleolitu do dnes na výrobu rezných nástrojov. Najjemnejšie a najdrahšie chirurgické skalpely majú ostrie z obsidiánu. Ložisko obsidiánu sa nachádza aj na Slovensku.                             Amulety a rovnakým alebo podobným účinkom: