Amulet -kvet života - lotosový

Vypredané

Amulet lotosový kvet života - lieči telo aj dušu, harmonizuje, pomáha napojeniu na duchovnú energiu.                                                                                             Kvet lotosu je považovaný za ochranný boží kvet, kombinácie fialových farieb zabezpečujú čisté a zdravé pôsobenie energií.

5,80 €

Kvet života je prastarý esoterický symbol posvätnej geometrie. Bol nájdený v mnohých kultúrach v rámci duchovných praktík, ale aj v rámci umenia.

Napr. v Osirisovo chráme v Abydose v Egypte alebo v Indii, aj v Číne, Izraeli, Japonsku či Mexiku.

Kvet života obsahuje fundamentálne oznámenie o povahe priestoru a času a môže poskytnúť osvietenie pre tých, ktorí študovali posvätnú geometriu.

Fialová farba je plná túžob, ilúzií, je melancholickou, uspávajúcou farbou. Je farbou mystiky, podvedomia, tajuplnosti, privádza k meditácií.

Fialová farba stimuluje hormonálnu činnosť a zabezpečuje lepšiu imunitu organizmu. Vhodne pôsobí aj na slezinu, zabraňuje hnačkám a prináša dobrý spánok a menšiu chuť do jedla.  Pôsobí aj ako prírodné antibiotikum a zastavuje krvácanie .  Prívesok bol vyrobený v Tibete, v prevedení starobronz, priemer 25mm, retiazka cca 70 cm, s možnosťou predĺženia.

Posielame v zamatovom darčekovom vrecúšku.